Kommenteeri

JNG Investments omandas enamusosaluse Shoppa OÜ e-poes

18. septembril 2018 toimunud tehingu käigus omandas JNG Investments Shoppa.ee enamusosaluse, kuid internetikaubamaja jääb grupi eraldiseisvaks ettevõtteks. Investeeringu suurust osapooled ei avalda.

Mõlemad osapooled kinnitavad, et liitumine tähendab Shoppa OÜ klientidele kiiremaid ja paremaid tarnetingimusi ja võimalust nautida paremate hindadega suuremat kaubavalikut. Samuti kiireneb tellimuste kohaletoimetusaeg ja paraneb klienditeenindus.

JNG Investments grupi esindaja Kait Liinevi sõnul on e-kaubanduse osakaal Eesti kaubanduses veel väike, kuid samas kiiresti arenev valdkond. “Soovime, et meie grupi ettevõte Via 3L areneks professionaalseks laoteenuste pakkujaks Baltikumi e-poodidele ning Shoppa OÜ osaluse ost aitab meil vastavad teenused välja töötada.” selgitas Liinev.

Shoppa OÜ esindaja Janek Barndõki väitel tahetakse juba lähitulevikus hakata pakkuma Shoppa tarnijatele ja teistele e-kaubanduse ettevõtetele fulfilment teenust. “Tegemist oli strateegilise otsusega, mille tulemusena Shoppa saab ligipääsu kogu Batikumi katvale logistika- ja ladude võrgule. Loodame mõne aasta pärast olla piirkonna tuntuim kaubamärk, mille kaudu kohalikud tootjad ja tarnijad pääsevad oma kaubaga ka Euroopa turule.” lisas Bardnõk.

Shoppa OÜ on 2009. aastal loodud veebikeskkond, mis koondas toona ühte kohta kokku kõik Eesti netipoodide kaubad. Aastal 2012 muudeti keskkond suureks interneti kaubamajaks ning tänaseks on Shoppa.ee suurima valikuga netikaubamaja, kus on müügil üle 100 000 toote ja mitu miljonit artiklit.Lisa kommentaar

Email again:
UA-111042882-1