Kommenteeri

JNG Investments OÜ ostis strateegilise partneri NB Quality Group OÜ osaluse

Baltikumis ja Soomes tegutsev kontsern JNG Investments OÜ ostis strateegilise 50%-lise osaluse NB Quality Group OÜ-s. JNG Investments on 7000 Baltikumi ja Soome ärikliendiga ettevõtte, mille põhitegevusteks on toidu- ja esmatarbekaupade ning määrdeainete hulgimüük ning logistiliste teenuste osutamine. Investeeringu põhjuseks oli NB Quality Group suur kasvupotentsiaal, eeskätt oma kaubamärgi äripotentsiaal rahvusvahelistel turgudel.

 NB Quality Group eesmärk on uue investori kaasamise järel arendada jõulisemalt ja innovatiivsemalt edasi NB Quality omatoodete sarja ning kasvatada turuosa Eesti, Baltikumi ja Skandinaavia hoolduskeemia turul.

Kait Liinev, JNG Investments OÜ: “Meie grupile kuuluvad müügi- ja turundusfirma Jungent ning logistikaettevõte Via 3L. Läbi nende ettevõtete oleme välja arendanud korraliku tarneahela juhtimise, interneti tellimiskeskused ja rahvusvahelise transpordi osakonna, mis annavad NB Quality Group’ile kindlasti hea arengutõuke. Kuna Jungenti ettevõtted on üle 10 aasta tegelenud Shell määrdeainete makrodistribuutorina regioonis, esindame Cassida toiduainetööstuse määrdeaineid ja Houghton metallitöötluse vedelikke, siis kattub meie kliendibaas ja ärihuvi märkimisväärselt. NB Quality Group sortiment ulatub 10000 artiklini ning selle juhtimine on meile huvitav ja väljakutseid esitav. Kindlasti pakub meile huvi NB Quality oma kaubamärgi äripotensiaal rahvusvahelistel turgudel, kuna seni oleme tegelenud põhiliselt tuntud kaubamärkide esindamisega Baltikumis. Investeeringu tegemisel ei olnud vähetähtis ka ettevõtte asutajate ja juhtide Urmo Aava ja Silver Kütti laitmatu renomee autonduse sektoris, mis sobitub meie ettevõtte väärtustega.”

Urmo Aava, NB Quality Group: “NB Quality Group on üheksa aastaga tõusnud Eestis hoolduskeemia ja tarvikute alal tipptegijate hulka ja järjekindlalt arendanud omatoodete sarja. Täna on meil Eestis üle 1000 kliendi autonduse, tööstuse, rasketehnika ja põllumajanduse sektorites. NB Quality omatoodete sarja eksporditakse Soome, Lätti, Leetu ja Poola. JNG Investments Group on olnud meie pikaajaline strateegiline partner NB Quality omatoodete edasimüügi osas Lätis ja Leedus. JNG Investments Groupi kaasamine investorina annab meile võimaluse omatoodete sarja arenguks ja läbi selle turuosa suurendamiseks.”

Kõik eelkirjeldatu peaks lähiajal oluliselt parandama NB Quality Group toodete ja teenuste kvaliteeti.

NB Quality Group OÜ on asutatud 2009 aastal. Ettevõtte netokäive oli 2017-ndal aastal 1,2 miljonit Eurot. Ettevõte teenindab 1000-ndet äriklienti Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Soomes ning annab tööd 12-le töötajale. http://www.nbq.ee 


Lisa kommentaar

Email again:
G-7Y9NEC60J4