Filtreeri postitusi

JNG Investments omandas enamusosaluse Shoppa OÜ e-poes

18. septembril 2018 toimunud tehingu käigus omandas JNG Investments Shoppa.ee enamusosaluse, kuid internetikaubamaja jääb grupi eraldiseisvaks ettevõtteks. Investeeringu suurust osapooled ei avalda.

Mõlemad osapooled kinnitavad, et liitumine tähendab Shoppa OÜ klientidele kiiremaid ja paremaid tarnetingimusi ja võimalust nautida paremate hindadega suuremat kaubavalikut. Samuti kiireneb tellimuste kohaletoimetusaeg ja paraneb klienditeenindus.

JNG Investments OÜ ostis strateegilise partneri NB Quality Group OÜ osaluse

Baltikumis ja Soomes tegutsev kontsern JNG Investments OÜ ostis strateegilise 50%-lise osaluse NB Quality Group OÜ-s. JNG Investments on 7000 Baltikumi ja Soome ärikliendiga ettevõtte, mille põhitegevusteks on toidu- ja esmatarbekaupade ning määrdeainete hulgimüük ning logistiliste teenuste osutamine. Investeeringu põhjuseks oli NB Quality Group suur kasvupotentsiaal, eeskätt oma kaubamärgi äripotentsiaal rahvusvahelistel turgudel.

Telli uudistooteid soodushinnaga

Vertigo töötuba toob teieni uued jumalikud pagaritooted, mille valik ja kvaliteet üllatab. Eesti tarbija on juba aru saanud või- ja margariinicrpoissant'i kvaliteedierinevusest. Viimane aeg on ka toitlustusvaldkonnas teha uus hüpe üles, sest juhtivates Baltikumi jaekaebanduskettides on võicroissant välja vahetamas vähemkvaliteetsemaid lehttaignatooteid. Ava tellimisleht eraldi aknas siin


Arhiiv

UA-111042882-1