Kommenteeri
Jungent Estonia OÜ on müügi- ja turundusfirma , kes varustab rohkem kui 2000-ndet Eestis äriklienti ja kelle sortimendis on üle 3000 artikli kaupa. Kliendiks saamiseks tuleb alustuseks tutvuda kliendilepingu tüüptingimustega, mis sätestab ostu-müügi tingimused ja mis on täidetud kliendiankeedi kohustuslik osa. 

Tutvuge eelnevalt ka meie kaubavalikuga kodulehe aadressil Jungenti tooteportfell , Shell määrdeainete valikuga tellimuskeskuses oil.jungent.eu või Foodservice toitlustustoodete eripakkumistega telli.jungent.eu

Klõpsa lingil https://kliendileping.jungent.ee
Seejärel tuleks helistada meie müügiassistendi numbrile +3726663810  (Horeca kliendid helistage 555 30 976) ja selgitada, milline kaubavalik teid huvitab (olete äriklient, kes huvitub toitlustussektori tootedetest, jaekaubanduse esmatarbekaupadest, määrdeainetest, tööstuskaupadest). Selle põhjal määrab müügiassistent teile kontaktisiku õigest müügidivisjonist, kes võtab teiega isikliku kohtumise määramiseks ühendust. Jungentis töötab täna 5 divisjoni, kelle sortiment ja müügiesindajad on täiesti erinevad. Firmal puudub toodete näidiste saal ning sortimendi-hinnakirjaga on võimalik tutvuda silmast-silma kohtumisel.

Kohtumise järel saate täpsemat infot lepingu tingimuste ja Kliendilepingu täitmise kohta samuti Jungent Estonia OÜ müügiassistendilt, kes saadab teile kliendilepingu ankeedi paberkandjal või digitaalse dokumendina. Lepingu saate allkirjastada ka digitaalselt. Palun arvestage, et kõik kliendid läbivad auditi krediidihalduse poolt, kellel kulub lepingu ülevaatamiseks ja aktsepteerimiseks aega 3 tööpäeva. Kliendilepingu sõlmimine pole äriühingutele kohustuslik, kui soovite kaupa osta ettemaksu korras! Tellimuste miinimumkoguseks toote kohta on hulgipakend! Täname mõistva suhtumise eest!

Kui soovid tellida kaupa mugavalt e-tellimiskeskkonnast siis täida avaldus Jungent Foodservice uudiskirjad 


Lisa kommentaar

Email again:
G-7Y9NEC60J4