Meistrid söe- ja Barbecue-grillimises

Ärikliendile

Kommenteeri

Eesti Rahva Barbecue Meister 2015.a. on Jungent. Üldkokkuvõttes saavutati esikoht!

Tallegg'i kanavooru esikoht!
Eripreemia Eesti päritolu tooraine tähelepanuväärse kasutamise eest!
Fantaasiavooru 2. koht!
Vaata grillimise uudiseid siit   http://gallery.jungent.com/keyword/grillfest/  

Eesti Rahwa Barbecue Võistlus - BBQ 2014 fantaasiavooru esitluse eripreemia pälvis võistkond Jungent Foodservice 52 punktiga.

Võistkonna Jungent Foodservice kapten Danel Rebane selgitab: “Meie fantaasiavooru töö oli mere teemaatiline. See tulenes sellest, et Pärnu on merelinn ning Grillfest toimub ka Pärnus ja kus suvel ikka mujal olla tahaks kui merel või mere ääres. Töö autoriteks olid Helger Aava, Merike Tõrv ja Kristi Kirsimägi ning oleme alati proovinud kasutada meie(Jungent Estonia OÜ) poolt müüdavaid tooteid oma fantaasia voorus, kuna sellega saame anda ka uusi ideid oma klientidele ja partneritele.

Meie esimene „amps“ oli kartulilootsik, mille tarnis meie kartulitoodete koostööpartner LambWeston, mis oli maitsestatud Podravka maitseainetega ning täidetud BBQ ahjus tehtud „rebitud sealihaga“, kuhu oli veel lisatud erinevaid vürtse ja mozarella juustu. Lisaks oli lootsik mähitud Elpozo serrano singiga ning mopitud Krušovice tumeda õlle ja Giffard õunasiirupiga.

Teiseks pakkusime suurepärast suvist toitvat kokteili, mis koosnes: avokaadost, maitsestamata jogurtist ning lisatud olid veel Giffardi kurgi ja õuna siirup, killuke Mixer passionipüreed ning Vegeta maitseaineid. Antud jook sai tehtud blenderis, mis andis talle hea karakteri ning oli serveeritud suletatavatesse purkidesse.

Kolmandaks suutäieks pakkusime avokaado lootsikut, mis sai täidetud nii maasikate ja kiiviga ning maitsestamata jogurtiga ning lisatud glasuuriks Giffardi siirupeid ning Mixer püreesi.

Lõpuks kirsiks tordile pakkusime headele kohtunikele BBQ ahjus küpsetatud vahukomme maasikatega, mis lihtsalt sulasid suus….
Oleme alati proovinud pakkuda Grillfestil meie endi tooteid, mis on kvaliteetsed ning maitsvad!
Elagu Jungent Foodservice meeskond ning kohtume järgmisel aastal jälle Pärnus!

Meie saavutused eelnevatel aastatel:
  • Eesti Rahva Barbecue Võistlus - BBQ 2013 : Üldarvestuse 3. koht 416 punktiga, Fantaasiavooru 3. koht 159 punktiga, Eripreemia parima söögi ja joogi koosluse eest

  • Grillfest 2012 BBQ voistluste 3. koht

  • Grillfest 2011 Eesti Rahva BBQ 2. koht

  • Eesti Rahva Barbecue Võistlus – BBQ 3.koht 2010
    Jungent Foodservice võistkond koosseisus (vasakult püsti) Lauri Saar, Imre Stahl, Danel Rebane, Indrek Võitra, Kait Liinev (vasakult kükkis) Toomas Oinak ja Janis Jõgi võitsid Eesti Rahva Barbecue võistlustel teist aastat järjest 3. koha. Võistlus toimus Türil 12. juunil 2010.

  • Jungent Foodservice meeskond 2009. a. Grillfestil jälle edukas! BBQ - 3.koht

  • Eesti Meistrivõistlustel grillimise ribivoorus 1. koht 2008.a.
    Jungenti võistkond koosseisus Rainer Preemet, Janis Jõgi ja Kait Liinev võitsid Eesti Meistrivõistlustel grillimises ribivoorus 1. koha. Võistlus toimus Türil 16. juunil 2008 ning võistkond võttis osa võistlustest teist korda.

Lisa kommentaar

Email again:
G-7Y9NEC60J4