Filtreeri postitusi

Kutse

Kutsume Teid saama Jungenti tellimiskeskuse kliendiks telli.jungent.ee

* indicates required
telli.jungent.ee tellimiskeskus
Enne teie soovi salvestamist tuleb Teil kinnitada mailiaadressi endale kuulumist klõpsates e-posti saabuval lingil.

Jungent Foodservice tellimiskeskus

Austatud klient!

Jungent Foodservice on avanud oma klientidele uue tellimiskeskuse internetis aadressil telli.jungent.ee

Tellimiskeskuse eesmärk on lihtsustada Horeca klientide tellimisrutiini ning võimaldada tellimuste tegemist põhimõttel 24/7. Tellimiskeskuses on ainus kõigile avalik leht Eripakkumiste leht, tellimuste tegemiseks vajate siiski kasutajanime ja parooli. Kasutajanime ja parooli saate tellida e-posti teel aadressil foodservice@jungent.ee või helistades Jungenti Foodservice osakonna müügiesindajale Anneli Viikmaale 6663802 või kirjutate e-posti aadressile anneli@jungent.ee. Kõigile uutele klientidele võimaldame ligipääsu kliendilepingu sõlmimisel ning kasutusparoolid lisame lepingusse.


Kliendiks saamine

Jungent Estonia OÜ on müügi- ja turundusfirma , kes varustab rohkem kui 2000-ndet Eestis äriklienti ja kelle sortimendis on üle 3000 artikli kaupa. Kliendiks saamiseks tuleb alustuseks tutvuda kliendilepingu tüüptingimustega, mis sätestab ostu-müügi tingimused ja mis on täidetud kliendiankeedi kohustuslik osa. 

Tutvuge eelnevalt ka meie kaubavalikuga kodulehe aadressil Jungenti tooteportfell , Shell määrdeainete valikuga tellimuskeskuses shell.jungent.eu või Foodservice toitlustustoodete eripakkumistega.

Klõpsa lingil https://kliendileping.jungent.ee
UA-111042882-1